Vl.Zeman postavil Fokker EIII.
Čtyřtakt si hezky bublá. Mirek barevně splývá s modelem.
Kluci okukují Mirkův Fokker EIII., např.plovoucí výškovku.
| Klub | RC Team Vysoké Mýto |
| Název modelu | Fokker E III. |
| Konstrukce | Klasická balsová |
| Měřítko | 1:5 |
| Šířka (Rozpětí) | 1.710 mm |
| Délka | 1.280 mm |
| Výška | |
| Motor | ASP 11,5 ccm 4T |
| Převodovka | - |
| Vrtule | MA 13x6 |
| Rx - přijímač | Hitec SuperSlim |
| Regulátor | |
| Serva | 2x Hitec HS-422, C4041, 2xEuro Mini BB |
| Aku | 4xNiCd 2300 mAh, 1xNiCd 3000 mAh |
| Doba provozu | cca 10 minut |
| Hmotnost | cca 3.770 g |
| Plocha křídel | 60 dm2 |
| Měrné zatížení | 63 g/dm2 |
| Ovládané prvky | K/V/S/M |
| Postaveno | 10/2007 |
| Technické listy | RCTeam_modely.pdf |