Online: /


Rebels Race, Praha,
neděle 1.12.2019
Rozjela se zimní sezova Rebels Race ročníku 2019-2020, v krásné hale Na Třebešíně, skvěle organizačně zajištěna pořadatelským klubem, s průvodním slovem a pod dozorem Zdendy Beneše a s výborným bufetem Ivo Gombíka.

Tentokrát i s novou kategorií GT Stock. Níže pravidla pro tuto kategorii, tak jak jsou uvedena na stránkách pořadatele Rebels Race:
V kategorii 1/10 GT Stock se jede s TC 4WD podvozky a je kladen důraz na maketovost modelů - především pěknými koly a karoseriemi. Jsou povoleny motory pouze od výrobce LRP typu X20 a X22 nebo od výrobce Nosram typu Pure Evo 2 se 17,5 závity. Motor musí být v originálním stavu bez jakýchkoliv úprav. Motor X20/Pure Evo 2 musí být vybaven fixním plastovým čelem #50614. Regulátor v nastavení Zero Boost*. Maximální napětí baterií může být 8,44V (může být zkontrolováno před jízdou). Převodový poměr minimálně 4,5:1. Povoleny pouze jednotné pneumatiky Sweep SQS-32PGL na BBS disku - pneu nebudou značené a budou k dispozici na závodech. Minimální váha modelu je 1320 gramů. Karoserie jsou povoleny jen z daného seznamu, pokud v seznamu vaše karoserie chybí, napište pořadateli o posouzení. Leč je v této kategorii předepsaný jen jeden typ motoru a jednotný převod, rozdíl v regulátorech i přes režim Zero Boost a případně i v motorech nedokáže pořadatel eliminovat. Proto nebudeme řešit drobné výchylky v rychlostech modelů. Pokud chcete opravdu stockovou vyrovnanou kategorii, jeďte kategorii Stock s jednotnými regulátory a námi prověřovanými a rovnanými motory!!!

Fotogalerie:

Výsledky závodu:Tento příspěvek naleznete i na našem Facebooku.Zpracováno 1.12.2019