Online: /


7.International Kyosho Mini-Z Masters

Stapelfeld, 7-9.2.2014

Catz - Sports


RC auta kategorie 1:28 Racer jsou velmi oblíbena a fascinují soutěžící na celém světě.
7. ročník International Kyosho Mini-Z Masters se uskutečnil ve dnech 7-9. února 2014. Místem konání byla obec Stapelfeld nedaleko Hamburgu.
Od nás tedy značná vzdálenost, nicméně členové RC Teamu Vysoké Mýto neváhali a podstoupili i takto dlouhou a náročnou výpravu.
Českou Republiku reprezentovali tři vysokomýtští junioři, Petr Švec, Martin Šeda a Petr Dvořák doprovázeni nejenom svými rodiči, ale i Alanem Treterou a Čestmírem Řandou z pražského klubu Mini-Z Racer, kteří akci zabezpečovali organizačně.
Rodiče našich juniorů kluky maximálně podporují a investují čas i peníze na zúročení jejich snahy a tréninkového úsilí. A že se to vyplatí, o tom jednoznačně svědčí dlouhodobě výborné dosahované výsledky.
Tentokrát kluci domů vezou z významné mezinárodní akce z několika kategorií nabitých známými jmény pilotů z Evropy a Japonska tři 3.místa (1x Petr Švec a 2x Petr Dvořák) , dvě 4.místa , dvě 6.místa , jedno 11. místo a jedno 22. místo.
Gratulujeme k úspěchu a děkujeme za propagaci našeho klubu, města Vysokého Mýta i celé České Republiky na mezinárodní scéně.
Příští závod International Kyosho Masters se pojede již 28-30.3.2014 a to dokonce na domácí půdě - v Praze v Michnově paláci – Tyršově domě. Zde bude česká účast nepoměrně silnější a RC Team Vysoké Mýto samozřejmě nebude chybět.
Držte nám palce a přijeďte fandit !

Startovní listina, seznam přihlášených pilotů:Foto: Ladislav Švec

Rules / Pravidla


Results / Výsledky


Foto (zdroj/source: Kyoshosan blogspot + Kyosho + P.Dvořák):
Foto 1
Foto 2
Foto 3Video (zdroj/source: You-tube):

Kyosho International Mini-Z Masters 2014 @ Catz Sports:


Kyosho Mini-Z Masters 2014 - Fahrerlager / Paddock:


Kyosho Mini-Z Masters 2014 - Mini-Z Production class A-Finale complete:


Kyosho Mini-Z Masters 2014 - Mini-Z Production class C-Finale:


Kyosho Mini-Z Masters 2014 - Mini-Z Touring class:


Kyosho Mini-Z Masters 2014 - Mini-Z Competition class A-Finale complete:


Kyosho Mini-Z Masters 2014 - Group-C Final / Gruppe-C Finale:Z předchozího ročníku: Fellbach 2013 Fotogalerie / PhotogalleryZpracováno 14.2.2014